Real Madrid stigao do nove euroligaške pobjede, još jedan zapažen nastup Džanana Muse

160

Solidna partija bh. reprezentativca

Košarkaši Real Madrida rezultatom 83:68 savladali su Panathinaikos u susretu 22. kola Eurolige, čime su zadržali korak sa liderom Olymipakosom.

Real Madrid je od početka bio osjetno bolji tim i već je u prvom poluvremenu stekao vrlo uvjerljivu prednost, a iako je Panathinaikos odigrao jako dobru treću četvrtinu, nije ni u jednom momentu uspio ozbiljnije ugroziti trijumf Real Madrida.

Naš košarkaš Džanan Musa je ubacio 12 poena za 20 minuta provedenih na parketu, uz pet skokova i tri asistencije. Naročito je važnu ulogu imao u ranijoj fazi utakmice, dok je kasnije igrao nešto manje.

Real Madrid ima 15 pobjeda u Euroligi te sedam poraza i dijeli prvo mjesto sa Olympiakosom.